Przepisy na liquid

Pełna wersja: Regulamin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Regulamin - venres

REGULAMIN FORUM

1. Forum forum.przepisy-na-liquid.pl przeznaczone jest do dyskusji na temat mieszania własnych płynów opartych głównie na aromatach spożywczych.
2. Forum jest przeznaczone dla osób, które ukończyły 18 lat.
3. Publikowanie swoich wpisów jest możliwe po uprzedniej rejestracji oraz zalogowaniu się na Forum.
4. Każdy użytkownik publikuje wiadomości na swoją odpowiedzialność. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowaną przez użytkowników forum.
5. Przed założeniem nowego wątku należy skorzystać z wyszukiwarki forum i upewnić się czy dany temat nie został już wcześniej założony.
6. Nazwa tematu powinna w skrócie opisać treść wątku.
7. Na Forum używamy języka polskiego i stosujemy zasady interpunkcji oraz ortografii.
8. Awatar, sygnatura oraz wpisy użytkownika nie mogą zawierać treści obraźliwych i/lub wulgarnych.
9. Posty zawarte w danym wątku nie powinny odbiegać od jego tematu.
10. Posty oraz wątki napisane w dziale "HydePark" nie zwiększają licznika postów/wątków użytkownika.
11. Zabrania się publikowania treści korespondencji wysłanych za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW) bez zgody obydwu stron.
12. Zamieszczone przepisy są tylko propozycją i nie podlegają żadnym roszczeniom. Wszystko co robisz opierając się o nie - robisz na własną odpowiedzialność.
13. Użytkownik ma prawo zażądać usunięcia swojego konta poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@przepisy-na-liquid.pl. Wiadomość ta musi zostać wysłana z tego samego adresu e-mail na które zostało zarejestrowane konto.
14. Na podstawie Ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (Dz.U. 2015 poz. 298 ze zm.) na niniejszym Forum zabrania się reklamy wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych i promocji wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych oraz reklamy i promocji produktów imitujących te wyroby, lub symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych.
15. Shoutbox służy tylko i wyłącznie do luźniej dyskusji. Do zadawania pytań dotyczących mieszania własnych płynów są odpowiednie działy na forum.
16. Administrator zastrzega sobie prawo do kasowania wiadomości oraz zablokowania dostępu do Shoutboxa użytkownikowi, który łamie zasady wspomniane w punktach 7, 14 oraz 17.
17. Jeżeli wątek lub post zostanie uznany przez administracje za niezgodny z regulaminem, może zostać usunięty bez podania przyczyny.
18. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia w którym został opublikowany.
19. Rejestrując się na Forum użytkownik deklaruje że zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
20. Niestosowane się do regulaminu w zależności od przewinienia będzie skutkowało ostrzeżeniem lub czasową/permanentną blokadą dostępu do forum.
21. Administracja forum zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. O każdej zmianie użytkownicy zostaną powiadomieni na forum i/lub poprzez wiadomość e-mail.