Przedstaw się

Luźne rozmowy na różne tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ViRuE
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

RE: Przedstaw się

Post autor: ViRuE »

Witam,

Przybyłem tutaj z Salonu Rozchmurzonych. W głównej mierze przeglądałem forum, lecz jakoś nie było okazji wcześniej się przywitać.
Mam już mały falstart za sobą, więc teraz po krotce o mnie.
Na imię mam Wojtek, w zeszłym roku przekroczyłem magiczny wiek 30 :( .
Od grudnia przeszedłem z analogów na e-papierosy. Popadłem w nowy nałóg, zbieractwa :( .

Mam nadzieję, że już nie będzie kolejnych wpadek :). Obiecuję poprawę.
MOD'y: Vaporesso GEN MOD, Vandy Vape Jackaroo, Wismec RX Gen3 Dual, Digiflavor Helix
Parownik: Dovpo Blotto RTA, Damnvape Doom RTA, Vapefly Horus RTA, Augvape Intake Dual RTA, Vapefly Brunhilde MTL RTA, VXV Soulmate RTA, Oumier Wasp Nano RDA
Aku: LG HG2, Liitokala Ll-40
Awatar użytkownika
bo71rys
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Post autor: bo71rys »

ViRuE pisze: Witam,

Przybyłem tutaj z Salonu Rozchmurzonych. W głównej mierze przeglądałem forum, lecz jakoś nie było okazji wcześniej się przywitać.
Mam już mały falstart za sobą, więc teraz po krotce o mnie.
Na imię mam Wojtek, w zeszłym roku przekroczyłem magiczny wiek 30 :( .
Od grudnia przeszedłem z analogów na e-papierosy. Popadłem w nowy nałóg, zbieractwa :( .

Mam nadzieję, że już nie będzie kolejnych wpadek :). Obiecuję poprawę.
I tym oto optymistycznym...wpisem, dołączyłeś do grona fajnych ludzi z poczuciem humoru i głową pełną zwariowanych pomysłów na liquidy...
O sprzętach też się wypowiadamy, choć nie w takiej ilości, jak na salonie.
Widzisz, od razu jakoś tak wiosennie i miło wszystkim się zrobiło.
:witam:  Witamy Wojtku
Zasilania: 2 x Aegis X, Aegis Legend, Tesla Poker, Pulse X 90W Squonk, Joyetech Cuboid Pro, VooPoo Drag 157W, Ohm Ω Boy Rage Squonk
RTA: 3 x BLOTTO, 2 x Creed, Destiny, Ammit Dual, Intake Dual, Profile Unity, DOOM, Supreme v3, Profile M
RDA: Thesis Barrage, Asgard mini, Pulse X, HADALY-klon
Awatar użytkownika
ViRuE

Post autor: ViRuE »

@"bo71rys", a dziękuję. Niestety na te chwilę jestem na etapie mieszania gotowych aromatów, głównie @"MaiArt", choć na wszystko przyjdzie czas. Może uda się stworzyć jakiś smaczny przepis, a może i wybiorę jakiś do degustacji.
Pierw opanuje sprzęt do perfekcji. :)
MOD'y: Vaporesso GEN MOD, Vandy Vape Jackaroo, Wismec RX Gen3 Dual, Digiflavor Helix
Parownik: Dovpo Blotto RTA, Damnvape Doom RTA, Vapefly Horus RTA, Augvape Intake Dual RTA, Vapefly Brunhilde MTL RTA, VXV Soulmate RTA, Oumier Wasp Nano RDA
Aku: LG HG2, Liitokala Ll-40
Arast23

Post autor: Arast23 »

Witam wszystkich nazywam się Marcin mam 19 lat (tak wiem jeszcze gówniarz) palę analogi wraz z epapierosami od około 4 lat, lecz się z tym nie afiszuje, w swoim mieście mamy grupkę zajawkowiczów i lokalny sklepik gdzie wszyscy w zajebistym gronie wymieniamy się ciekawostkami /poradami / dostrzeżeniami na temat epalenia, pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia na ten trudny czas ??
Awatar użytkownika
bulit73
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: bulit73 »

Witaj @"Arast23" :) 
Jak najszybciej rzuć analogi. Hybrydowe palenie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nic nie napisałeś, że sam mieszasz liquidy?
Zasilania: Pico, Skarabäus, Atto, IPV400-Eclipse-Xyanide-V-IT, SX mini ML & Q & MX Class, VT75, VT75D, HC Warwolf, Cold Steel
Parowniki:Kayfun V5; V5 mini, Merlin mini, Hussar, Hussar The End & Project X, Skyline, Siren 2, Ammit MTL, NarCa, Magma

Awatar użytkownika
bo71rys
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Post autor: bo71rys »

Witam @"Arast23"  :witam:
Wyrzuć natychmiast wszystkie posiadane analogi  :masz:

Jeżeli masz zamiar palić śmierdziele  :killer:  i wapować  :vape: , to faktycznie: NIE AFISZUJ SIĘ Z TYM.
Poczytaj, zgłębiaj wiedzę, a zobaczysz, że bez śmierdzieli życie jest smaczniejsze  :pycha: , nie śmierdzi i przede wszystkim zdrowsze.
Większość z nas tutaj obecnych, robi to nieprzerwanie od dobrych kilku lat, i wszyscy żyjemy i mamy się dobrze.
Jeszcze raz witamy.
Zasilania: 2 x Aegis X, Aegis Legend, Tesla Poker, Pulse X 90W Squonk, Joyetech Cuboid Pro, VooPoo Drag 157W, Ohm Ω Boy Rage Squonk
RTA: 3 x BLOTTO, 2 x Creed, Destiny, Ammit Dual, Intake Dual, Profile Unity, DOOM, Supreme v3, Profile M
RDA: Thesis Barrage, Asgard mini, Pulse X, HADALY-klon
Arast23

Post autor: Arast23 »

Staram się rzucić, z całej paczki dziennie spalam około 4 papierosów więc jest lekki progres, a co do soczków to owszem mieszam swoje, narazie to jakieś podstawowe smaki ale starsi koekdzy ostatnio mnie wciągnęli bardziej w ten temat.
Awatar użytkownika
bulit73
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: bulit73 »

Arast23 pisze: Staram się rzucić, z całej paczki dziennie spalam około 4 papierosów więc jest lekki progres, a co do soczków to owszem mieszam swoje, narazie to jakieś podstawowe smaki ale starsi koekdzy ostatnio mnie wciągnęli bardziej w ten temat.
Więc można. Odstaw analogi jak najszybciej.
W EIN nie ma soczków :@ Soczki są do pica. My mieszamy, wapujemy liquidy.
Zasilania: Pico, Skarabäus, Atto, IPV400-Eclipse-Xyanide-V-IT, SX mini ML & Q & MX Class, VT75, VT75D, HC Warwolf, Cold Steel
Parowniki:Kayfun V5; V5 mini, Merlin mini, Hussar, Hussar The End & Project X, Skyline, Siren 2, Ammit MTL, NarCa, Magma

Sylux

Post autor: Sylux »

Witajcie, nazywam się Janek, mam 23 lata i przeszedłem na vapowanie jakieś 2 lata temu. Forum śledzę jakoś od roku więc stwierdziłem, że może czas zacząć się jakoś udzielać ;D
Awatar użytkownika
czendler
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: czendler »

Cześć Janek :)
ODPOWIEDZ