Przedstaw się

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
ViRuE
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

RE: Przedstaw się

Post autor: ViRuE »

@"Sylux", Witam.
MOD'y: Vaporesso GEN MOD, Vandy Vape Jackaroo, Wismec RX Gen3 Dual, Digiflavor Helix
Parownik: Dovpo Blotto RTA, Damnvape Doom RTA, Vapefly Horus RTA, Augvape Intake Dual RTA, Vapefly Brunhilde MTL RTA, VXV Soulmate RTA, Oumier Wasp Nano RDA
Aku: LG HG2, Liitokala Ll-40
Awatar użytkownika
bo71rys
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Post autor: bo71rys »

Sylux pisze: Witajcie, nazywam się Janek, mam 23 lata i przeszedłem na vapowanie jakieś 2 lata temu. Forum śledzę jakoś od roku więc stwierdziłem, że może czas zacząć się jakoś udzielać ;D
Witam i ja  :witam:
Zasilania: 2 x Aegis X, Aegis Legend, Tesla Poker, Pulse X 90W Squonk, Joyetech Cuboid Pro, VooPoo Drag 157W, Ohm Ω Boy Rage Squonk
RTA: 3 x BLOTTO, 2 x Creed, Destiny, Ammit Dual, Intake Dual, Profile Unity, DOOM, Supreme v3, Profile M
RDA: Thesis Barrage, Asgard mini, Pulse X, HADALY-klon
wojtek1991

Post autor: wojtek1991 »

Witam wszystkich! :)
Wapuję dopiero 2 miesiące więc jak widzicie dopiero zaczynam przygodę ale od samego początku ciągnie mnie w kierunku własnych liquidów stąd moja obecność na forum.

Smacznych chmurek wszystkim ;)
Awatar użytkownika
bulit73
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: bulit73 »

Witaj @"wojtek1991" :witam:
Korzystaj z przepisów i poradników, czym chata bogata.
W razie pytań, służymy pomocą.
Zasilania: Pico, Skarabäus, Atto, IPV400-Eclipse-Xyanide-V-IT, SX mini ML & Q & MX Class, VT75, VT75D, HC Warwolf, Cold Steel
Parowniki:Kayfun V5; V5 mini, Merlin mini, Hussar, Hussar The End & Project X, Skyline, Siren 2, Ammit MTL, NarCa, Magma

Awatar użytkownika
bo71rys

wojtek1991 pisze: Witam wszystkich! :)
Wapuję dopiero 2 miesiące więc jak widzicie dopiero zaczynam przygodę ale od samego początku ciągnie mnie w kierunku własnych liquidów stąd moja obecność na forum.

Smacznych chmurek wszystkim ;)
Częstuj się, a jest w czym wybierać  :pycha: :vape:
Witam  :witam:
Zasilania: 2 x Aegis X, Aegis Legend, Tesla Poker, Pulse X 90W Squonk, Joyetech Cuboid Pro, VooPoo Drag 157W, Ohm Ω Boy Rage Squonk
RTA: 3 x BLOTTO, 2 x Creed, Destiny, Ammit Dual, Intake Dual, Profile Unity, DOOM, Supreme v3, Profile M
Awatar użytkownika
pieter2_12

Post autor: pieter2_12 »

Ahoj wszystkim! :D
Jestem Piotrek. Mam 27 lat i to moje kolejne(mam nadzieję, że ostatnie) podejście do rzucenia analogów :D Widzę sporą aktywność na forum także i ja postanowiłem dołączyć do tego zacnego grona :)

Pozdr!
Awatar użytkownika
bo71rys

@"pieter2_12"
Witamy. Rozgość się.
Też mamy nadzieję, że to ostatnie podejście. Szkoda zdrowia.

Czytaj, czytaj, czytaj,                                                              a później, w razie potrzeby - pytaj.

Pochmurnie  :vape: pozdrawiam.
QVapor

Post autor: QVapor »

Witam wszystkich , mam na imię Waldemar moje początki vapowania datują się na rok 2012  :D  tak jak większość zaczynałem od "długopisów" . Trafiłem tutaj z Salonu Rozchmurzonych gdzie z kolei zabłądziłem z Trawnika . Od ponad roku vapuję własne produkty ( jeśli można tak powiedzieć) i czas rozejrzeć się za jakimiś nowymi smakami. Nie będę ukrywał że jestem " wyznawcą" Artura z Maiarta i jego produktów do wypieków domowych  ;)  ale też lubię produkty Inawery . Mam nadzieję że przynależność do tego grona pomoże mi wejść na wyższy poziom w mieszalnictwie. Pozdrawiam wszystkich oraz znajomych z Salonu.
Awatar użytkownika
bulit73
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: bulit73 »

Witaj i korzystaj do woli :)
Zasilania: Pico, Skarabäus, Atto, IPV400-Eclipse-Xyanide-V-IT, SX mini ML & Q & MX Class, VT75, VT75D, HC Warwolf, Cold Steel
Parowniki:Kayfun V5; V5 mini, Merlin mini, Hussar, Hussar The End & Project X, Skyline, Siren 2, Ammit MTL, NarCa, Magma

razor2005

Post autor: razor2005 »

Przywitam się ponownie bo dawno mnie nie było.
Trochę mi się po komplikowało w życiu, ostatnie miesiące to istny koszmar.
Rozwód z orzeczeniem o winie, nigdy w życiu nie spodziewał bym się że mnie to spotka, nie polecam.  :)

Coś tam się dalej wapuje, głównie premiksy i gotowce, nie miałem głowy ani chęci do mieszania. Sprzętowo też się zatrzymałem z tym co miałem ale myślę że powoli będę wracał do tematu.

Swoją drogą widzę że tu też nie za wiele się dzieje ostatnimi czasy...
ODPOWIEDZ