Przedstaw się

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
bo71rys
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

RE: Przedstaw się

Post autor: bo71rys »

razor2005 pisze: Rozwód z orzeczeniem o winie, nigdy w życiu nie spodziewał bym się że mnie to spotka, nie polecam.  :)

Swoją drogą widzę że tu też nie za wiele się dzieje ostatnimi czasy...
No to faktycznie, lipa troszkę.
A się nic nie dzieje, bo......sam nie wiem dlaczego?
Zasilania: 2 x Aegis X, Aegis Legend, Tesla Poker, Pulse X 90W Squonk, Joyetech Cuboid Pro, VooPoo Drag 157W, Ohm Ω Boy Rage Squonk
RTA: 3 x BLOTTO, 2 x Creed, Destiny, Ammit Dual, Intake Dual, Profile Unity, DOOM, Supreme v3, Profile M
RDA: Thesis Barrage, Asgard mini, Pulse X, HADALY-klon
Bogu
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Bogu »

Siema!

Mam na imię Mateusz, chociaż znajomi mówią mi Bogu. Chmurzę od 8 lat i 9 miesięcy. Jestem emigrantem, tak jak @"bo71rys".
Robię recenzje na temat parowników RDA/RTA oraz modów. Stock Coile mnie za bardzo nie kręcą, jednak nic nie pobije soczystego claptona :D

Jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam na kanał >> NA WYDECHU <<
ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ  >> NA WYDECHU <<

Zestawy w codziennym użytku:
  • Drag X Plus + Siegfried RTA (single coil)
  • Pulse V2 mod + Requiem RDA/Barrage RDA
  • Paramour + Supreme V3 (dual coil)
Awatar użytkownika
bo71rys

Bogu pisze: Siema!

Mam na imię Mateusz, chociaż znajomi mówią mi Bogu. Chmurzę od 8 lat i 9 miesięcy. Jestem emigrantem, tak jak @"bo71rys".
Robię recenzje na temat parowników RDA/RTA oraz modów. Stock Coile mnie za bardzo nie kręcą, jednak nic nie pobije soczystego claptona :D

Jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam na kanał >> NA WYDECHU <<
Witamy Mati w naszych skromnych progach.
Jak to zwykle mówi @"bulit73" : "...się stryjenka częstuje".   :haha: :haha: :haha:
Zasilania: 2 x Aegis X, Aegis Legend, Tesla Poker, Pulse X 90W Squonk, Joyetech Cuboid Pro, VooPoo Drag 157W, Ohm Ω Boy Rage Squonk
RTA: 3 x BLOTTO, 2 x Creed, Destiny, Ammit Dual, Intake Dual, Profile Unity, DOOM, Supreme v3, Profile M
Awatar użytkownika
bulit73
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: bulit73 »

bo71rys pisze: Jak to zwykle mówi @"bulit73" : "...się stryjenka częstuje".   :haha: :haha: :haha
Nie stryjenka a sie Panie częstują :P

Witaj i sie częstuj :piwo:
Zasilania: Pico, Skarabäus, Atto, IPV400-Eclipse-Xyanide-V-IT, SX mini ML & Q & MX Class, VT75, VT75D, HC Warwolf, Cold Steel
Parowniki:Kayfun V5; V5 mini, Merlin mini, Hussar, Hussar The End & Project X, Skyline, Siren 2, Ammit MTL, NarCa, Magma

Awatar użytkownika
czendler
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: czendler »

czołem Bogu widziałem kanał subskrybuje ;)
Awatar użytkownika
bo71rys

czendler pisze: czołem Bogu widziałem kanał subskrybuje ;)
I tak trzymaj Krzysiu.
  :ok:
Neopl

Post autor: Neopl »

Siemka wszystkim, jestem Błażej, chmurze już kilkanaście lat na przemian z powrotem do zwykłych papierosów, pamiętam początki vapowania czymś co przypominało papierosa i wiecznie cieknące "długopisy". Teraz od 3 lat tylko vap, przez większość czasu vapowałem na gotowych grzałkach i premixach, od jakiegoś roku kręce swoje grzały na rta, zabawę z swoimi soczkami zacząłem z 3 miechy temu, bazuję na razie tylko na aromatach Aroma i myślę że dodam kilka swoich wariacji na bazie tych aromatów. Obecnie aegis legend, blotto mini i profil rdta. Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
czendler
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: czendler »

cześć Błażej witamy na forum :)
barti1233

Post autor: barti1233 »

Cześć! Nazywam się Bartek! Vapuje już 3 lata. W tym momencie Aegis solo zespolony z wotofo profile unity. Dopiero zaczynam przygodę z mieszaniem dlatego dołączyłem :D Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
bulit73
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: bulit73 »

Witaj Bartek.
Korzystaj, czym chata bogata :vape:
Zasilania: Pico, Skarabäus, Atto, IPV400-Eclipse-Xyanide-V-IT, SX mini ML & Q & MX Class, VT75, VT75D, HC Warwolf, Cold Steel
Parowniki:Kayfun V5; V5 mini, Merlin mini, Hussar, Hussar The End & Project X, Skyline, Siren 2, Ammit MTL, NarCa, Magma

ODPOWIEDZ