Przedstaw się

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
avek88
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

RE: Przedstaw się

Post autor: avek88 »

Cześć wszystkim!
Chmurze sobie już jakoś od 6 lat, sprzętu trochę przez ręce mi się przewninęło zacząłem od ijusta2 obecnie mój dzienny zestaw to moja ulubiona teselka nano steampunk 120w wraz z zusem x mesh. Bardzo lubię i chwalę sobie produkty geekvape'a. W zasadzie od początku bawiłem się w samogony ale jak weszła ustawa że bazy nikotynowe muszą być w polsce w butelkach 10ml to mi się ode chciało i paliłem tanie, moim zdaniem mierne pinkfury. Na forum przybyłem w poszukiwaniu przepisów, informacji i inspiracji do tworzenia własnych mieszanek bo po pierwsze kosmiczne ceny gotowców przez akcyzę no i dobry samogonik najlepszy. Poza tym studiuję i serwisuję rowery.
Pozdrowienia dla forumowiczów!
Awatar użytkownika
bulit73
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: bulit73 »

@"avek88" witaj :)
Zasilania: Pico, Skarabäus, Atto, IPV400-Eclipse-Xyanide-V-IT, SX mini ML & Q & MX Class, VT75, VT75D, HC Warwolf, Cold Steel
Parowniki:Kayfun V5; V5 mini, Merlin mini, Hussar, Hussar The End & Project X, Skyline, Siren 2, Ammit MTL, NarCa, Magma

chowd1eee
Podziękował;: 0

Post autor: chowd1eee »

Witam, mam na imię Krzysiek i mam 25lat. Jestem kierowcą ciężarówki. Chmurzę już około 8 lat. Przez prawie cały ten czas samemu mieszałem soczki, potem trochę zapał znikł. Głównie używałem tego forum lecz nie mogę przypomnieć sobie hasła do maila. Ostatnio głównie mieszałem premixy, ale przez to, że co chwile trafiałem na słabej jakości produkty (mimo wysokiej ceny) oraz tej całej ustawy postanowiłem wrócić do mieszania swoich niezastąpionych soczków :)
Awatar użytkownika
bulit73
Podziękował;: 51 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: bulit73 »

chowd1eee pisze: Ostatnio głównie mieszałem premixy, ale przez to, że co chwile trafiałem na słabej jakości produkty (mimo wysokiej ceny) oraz tej całej ustawy postanowiłem wrócić do mieszania swoich niezastąpionych soczków :)
Witaj ponownie :) Powrót do korzeni.
Zasilania: Pico, Skarabäus, Atto, IPV400-Eclipse-Xyanide-V-IT, SX mini ML & Q & MX Class, VT75, VT75D, HC Warwolf, Cold Steel
Parowniki:Kayfun V5; V5 mini, Merlin mini, Hussar, Hussar The End & Project X, Skyline, Siren 2, Ammit MTL, NarCa, Magma

leszczyk98

Post autor: leszczyk98 »

Siemanko wszystkim
Nazywam się Dominik lat 23. Pierwsza styczność z epapierosami była jakoś w 2015 roku. W dwa/trzy miesiące z penów przeskoczyłem na evica vtc mini 75W z jakimś nieznanym mi teraz dripperem. Zacząłem wtedy też lekko zabawę z samogonami. W między czasie był dwu letni powrót do analogów i tak teraz od jakoś pół roku jestem posiadaczem GV Aegis X wraz z Fatality M25 oraz Kylin mini V2. W planach jakieś RDA do zabawy. Na poważnie za mieszanie się wziąłem ze 3 miesiące temu z wieloma wpadkami i nie wypałami. Teraz czekam na pierwsze dosyć spore zamówienie z chefsflavours. Poza tym student informatyki, samouk elektroniki i górnik krypto ;)
Awatar użytkownika
bo71rys
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Post autor: bo71rys »

@leszczyk98 witamy
Zasilania: 2 x Aegis X, Aegis Legend, Tesla Poker, Pulse X 90W Squonk, Joyetech Cuboid Pro, VooPoo Drag 157W, Ohm Ω Boy Rage Squonk
RTA: 3 x BLOTTO, 2 x Creed, Destiny, Ammit Dual, Intake Dual, Profile Unity, DOOM, Supreme v3, Profile M
RDA: Thesis Barrage, Asgard mini, Pulse X, HADALY-klon
Taylor84r
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Przedstaw się

Post autor: Taylor84r »

Witam wszystkich mam na imię Emil. Mam nadzieję, że dzięki wam moje początki z samogonami będą udane.
Za ten post autor Taylor84r otrzymał podziękowanie:
czendler (26 maja 2021, 21:37)
Awatar użytkownika
venres
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy
Kontakt:

Post autor: venres »

@Taylor84r @avek88 @chowd1eee @leszczyk98

Witamy :witam: zachęcam do zajrzenia do działu poradniki, w razie pytań służymy pomocą :bor:
Awatar użytkownika
VLAD
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post autor: VLAD »

Witajcie ponownie na Tapatalku!!!

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Za ten post autor VLAD otrzymał podziękowanie:
czendler (03 lip 2021, 22:05)
Awatar użytkownika
bulit73