Co ostatnio kupiłem..

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
venres
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiłem..

Post autor: venres »

Szczerze to nie mam pojęcia :P Mi na unity wychodzi 0,11 więc łapie się na styk :P
Awatar użytkownika
bo71rys
Podziękował;: 80 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Post autor: bo71rys »

Nowa ładowarka i Clapton mesh S:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Smak na tych "claptonkach" w porównaniu do "mojej" siatki mesh100 Ni80, to niebo a ziemia. :D
Tzn. i tu i tu jest SUPER, ale claptony wyciągają więcej niuansów smakowych i podbijają słodycz. W sam raz coś dla Krzysia @czendler .
Za ten post autor bo71rys otrzymał podziękowania (total 2):
czendler (17 paź 2021, 18:52) • bulit73 (18 paź 2021, 19:46)
Awatar użytkownika
VLAD
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Post autor: VLAD »

A jak z fajdaniem takich drucików? Najbardziej co mnie drażniło, zwłaszcza w Fused Clapton, że po tygodniu między rdzeniami takiego Fused było tyle nagaru że hej.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
bo71rys
Podziękował;: 80 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Post autor: bo71rys »

VLAD pisze: 17 paź 2021, 20:03 A jak z fajdaniem takich drucików? Najbardziej co mnie drażniło, zwłaszcza w Fused Clapton, że po tygodniu między rdzeniami takiego Fused było tyle nagaru że hej.

Średnio raz w tygodniu teraz zmieniam nośnik.
Wbrew pozorom, prawie się nie syfią. I co najlepsze, jeden taki mesh wystarcza mi na 4, 5 tygodni, minimum. ROCK
O dziwo, w siatce mesh100 ze szpulki, syfu zbierało się o wiele więcej, i to już po 2, 3 dniach. Zaznaczam, że wapuję około 35-45 ml dziennie.
Zapewne dużą rolę odgrywają tutaj większe przerwy między claptonami, niż w normalnej blaszce/siatce. Tam się "kisi" wszystko pod siatką, tutaj jest sporo miejsca na odparowanie lq.

Wrzucam fotkę, jak to wygląda po około tygodniu:

Obrazek

Jak dla mnie, to jest pięknie i czyściutko. Jeszcze nie miałem na tych claptonkach takiego nagaru, jak na zwykłych drucikach. Także, oceń sam.

Pochmurnie VAPE pozdrawiam.
Awatar użytkownika
VLAD

Druga sprawa, że pewnie wprost proporcjonalnie ilość nagaru rośnie wraz z temperaturą podgrzania, bo na Meshu przynajmniej ja nie przekraczam 35W, a zwykle jest 30W, wieczorem 25 a czasem nawet 20W. Zwykłe druty tak obklejone jak na Twojej focie za dwa dni byłyby pewnie całe w nagarze. Ja zmieniam siatkę od Vandy Vape raz na trzy miesiące. Zauważyłem, że tak po około 2.5 miesiąca jest deko gorszy smak. Wickuje co dwa tygodnie, chociaż ostatnio po 2 tygodniach nawet nagaru nie było, bo jasnych i mało słodkich płynów używałem. Po prostu nie lubię w tym grzebać, a nie mam też czasu ani siły ostatnio. Ale zaciekawiłeś mnie tymi Claptonami, także muszę spróbować.

Awatar użytkownika
czendler
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Post autor: czendler »

VLAD pisze: 18 paź 2021, 0:40 Druga sprawa, że pewnie wprost proporcjonalnie ilość nagaru rośnie wraz z temperaturą podgrzania, bo na Meshu przynajmniej ja nie przekraczam 35W, a zwykle jest 30W, wieczorem 25 a czasem nawet 20W. Zwykłe druty tak obklejone jak na Twojej focie za dwa dni byłyby pewnie całe w nagarze. Ja zmieniam siatkę od Vandy Vape raz na trzy miesiące. Zauważyłem, że tak po około 2.5 miesiąca jest deko gorszy smak. Wickuje co dwa tygodnie, chociaż ostatnio po 2 tygodniach nawet nagaru nie było, bo jasnych i mało słodkich płynów używałem. Po prostu nie lubię w tym grzebać, a nie mam też czasu ani siły ostatnio. Ale zaciekawiłeś mnie tymi Claptonami, także muszę spróbować.

Jakiego parownika używasz?
Awatar użytkownika
VLAD

Kylin M.

Awatar użytkownika
czendler
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Post autor: czendler »

VLAD pisze: 18 paź 2021, 16:54 Kylin M.

Kupowałeś może w edymie? Piszą że tylko 2ml ma pojemność ale jest wymienna tubka pytanie ile ona ma ml. No i jak z oddawaniem smaku? Może zakupiłbym ten parownik bo mesza to jeszcze nie miałem.
Szym
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: Szym »

Nowy boxik, dzisiaj dotarłObrazek

Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka

Za ten post autor Szym otrzymał podziękowania (total 2):
czendler (18 paź 2021, 17:44) • bo71rys (19 paź 2021, 22:28)
Awatar użytkownika
VLAD

Na Bulbie jest chyba 5ml i w sumie mi to wystarcza, tankuję 4-5 razy na dzień. Nie kupiłem, tylko się zamieniłem, tak od niechcenia, bo koleś mnie męczył o Aromamizer +. I to był strzał w 10tkę. Smak wyśmienity, na żadnym parowniku tego nie miałem. Tylko tu są dwie sprężynki zamontowane przez poprzednika i nie wiem na ile to wpływa na smak, bo twierdził że mocno. Kładę go prawie zawsze na leżąco i nigdzie sie z niego nie leje, bez względu na gęstość płynu. Trzeba być tylko skrupulatnym co grubości i długości nośnika. Zwykły Kylin M jest już prawie nigdzie niedostępny. Teraz jest Kylnim M Pro 8ml ale obawiam się że będzie dużo szerszy.

Za ten post autor VLAD otrzymał podziękowanie:
czendler (18 paź 2021, 17:52)
ODPOWIEDZ