DotBox 220w od DOTMOD - Barokowa piękność

Dyskusja na temat modów.
ODPOWIEDZ
Bogu
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

DotBox 220w od DOTMOD - Barokowa piękność

Post autor: Bogu »

Obrazek

Witam!

Firma Dotmod charakteryzuje się tym, że jak już coś zrobią, to jest to sprzęt godny zachwytu. Operują ograniczoną ilością wyrafinowanych kolorów, zawsze wykończonych złoceniami. Tym razem wypuścili na rynek Box Mod-a o nazwie DotBox 220W. Zapraszam do oglądania zdjęć, bo jest na co popatrzeć.

Do wyboru mamy cztery kolory: czarny, złoty, czerwony i niebieski.
Obrazek

Sprzęt zasilany dwoma akumulatorami 18650 ładowanymi nie od dołu, jak to w ostatnich czasach większość produktów na rynku, a pod tylnym panelem. Skrywa on też głęboko usadowiony port USB-C.
Obrazek
Obrazek

Dodatkiem estetycznym jest w przypadku tego moda również ekran, posiadający szeroką gamę motywów kolorystycznych.
Obrazek

Mod wykonany jest ze stopu aluminium oraz plastiku, co nadaje całej konstrukcji niesamowitą lekkość. Centralnie osadzony konektor 510 jest kompatybilny z atomizerami o maksymalnej średnicy 25 mm. Większa średnica może spowodować nieestetyczne "zwisy".
Obrazek
Obrazek

Centralnie usadowiony ekran, przycisk Fire oraz przycisków góra/dół, nadaje temu modowi pięknego, symetrycznego charakteru. Każdy detal błyszczy jakością, a to co kryje się pod panelem przednim jest dziełem sztuki!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety zdjęcia znalezione w internecie nie oddają prawdziwej jakości wykonania, jednak udało mi się uchwycić trochę więcej detali moim aparatem.
Obrazek
Obrazek

Jak widzicie, jakość wykonania jest niesamowita. Jak to się przełoży na codzienne użytkowanie będzie można obejrzeć w recenzji.

Rozmiarówka: 25.8 × 46.8 × 86.7 mm

Cena w okolicach $70 - $120, zależnie od tego gdzie się szuka.

Zapraszam na recenzję.

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8k30t6yNKTU[/video]
ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ  >> NA WYDECHU <<

Zestawy w codziennym użytku:
  • Drag X Plus + Siegfried RTA (single coil)
  • Pulse V2 mod + Requiem RDA/Barrage RDA
  • Paramour + Supreme V3 (dual coil)
ODPOWIEDZ